| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 256GB |
| Bağlantı Türü | USB 3.2 |
| İşletim Sistemi | Windows® 11, 10, macOS® (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4 +), Chrome OS™ |
| Üretici Kodu | DTXS/256GB |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617348736 |
| Kategori | USB Flash Bellek |
| Boyutlar | 57mm x 19mm x 11.8mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Kingston 256GB Exodia S DTXS/256GB
$27,49USDFiyat$27,49KDV Dahil$32,98TLFiyat1.251,38 ₺KDV Dahil1.501,66 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta








