| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 128GB |
| Bağlantı Türü | USB 3.2 |
| İşletim Sistemi | Windows® 11, 10, macOS® (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4 +), Chrome OS™ |
| Üretici Kodu | DTXS/128GB |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617348699 |
| Kategori | USB Flash Bellek |
| Boyutlar | 57mm x 19mm x 11.8mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Kingston 128GB Exodia S DTXS/128GB
$11,16USDFiyat$11,16KDV Dahil$13,39TLFiyat507,89 ₺KDV Dahil609,46 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta








