| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 64GB |
| Bağlantı Türü | USB-C |
| Üretici Kodu | DT70/64GB |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617305302 |
| Kategori | USB Flash Bellek |
| Boyutlar | 59,00 x 18,50 x 9,00 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Kingston 64GB DT70 Type-C DT70/64GB
$8,05USDFiyat$8,05KDV Dahil$9,66TLFiyat366,52 ₺KDV Dahil439,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta








