| Marka | CanonCANON |
|---|---|
| Bellek / R A M | Yaklaşık 10 sn(Renkli, A4) |
| Üretici Kodu | LIDE300 |
| Barkod | 4549292119770 |
| Kategori | Optik Tarayıcı |
| Model No | LIDE300 |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Kullanım Alanları | Tarama |
| Tarayıcı Tipi | Flatbed Tarayıcı |
| Bit Derinliği | 48 bit giriş -> 48/24 bit çıkış (Renkli), 16 bit giriş -> 8 bit çıkış(gri tonlamalı) |
| Önizleme Hızı | Yaklaşık 9 sn |
| Belge Boyutu | A4 / Letter (216 x 297 mm) |
| Boyutları | 250×367×42 mm |
| Ağırlık | 1,7 kg |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Canon LIDE300 Masaüstü A4 Tarayıcı
3.680,00 ₺TLFiyat3.680,00 ₺KDV Dahil4.416,00 ₺KDV%20,00
4 adet stokta
Stok kodu: 2053264
Kategoriler: Tarayıcı
İlgili ürünler
$667,00
USDFiyat$667,00KDV Dahil$800,40TLFiyat30.368,25 ₺KDV Dahil36.441,89 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$408,25
USDFiyat$408,25KDV Dahil$489,90TLFiyat18.587,46 ₺KDV Dahil22.304,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
€478,40
EURFiyat€478,40KDV Dahil€574,08TLFiyat25.344,24 ₺KDV Dahil30.413,09 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00





