| Marka | CanonCANON |
|---|---|
| Bellek / R A M | A4 / Letter (216 x 297 mm) (en fazla) |
| Üretici Kodu | LIDE400 |
| Barkod | 4549292119855 |
| Kategori | Optik Tarayıcı |
| Model No | LİDE 400 |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Kullanım Alanları | Tarama |
| Tarayıcı Tipi | Flatbed Tarayıcı |
| Bit Derinliği | 48 bit giriş -> 48/24 bit çıkış |
| Gri Tonlama | 16 bit giriş -> 8 bit çıkış |
| Önizleme Hızı | Yaklaşık 7 sn |
| Belge Boyutu | A4 / Letter (216 x 297 mm) |
| Boyutları | 250 x 365 x 39 mm |
| Ağırlık | 1,7 kg |
Canon LIDE400 Masaüstü A4 Tarayıcı
4.830,00 ₺TLFiyat4.830,00 ₺KDV Dahil5.796,00 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2053265
Kategoriler: Tarayıcı
İlgili ürünler
€3.036,00
EURFiyat€3.036,00KDV Dahil€3.643,20TLFiyat160.838,47 ₺KDV Dahil193.006,17 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
€520,95
EURFiyat€520,95KDV Dahil€625,14TLFiyat27.598,42 ₺KDV Dahil33.118,11 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
$667,00
USDFiyat$667,00KDV Dahil$800,40TLFiyat30.368,25 ₺KDV Dahil36.441,89 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
€304,75
EURFiyat€304,75KDV Dahil€365,70TLFiyat16.144,77 ₺KDV Dahil19.373,72 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00






