| Marka | HP |
|---|---|
| Bellek / R A M | Dakikada en fazla 40 sayfa/80 görüntü (siyah beyaz, gri ve renkli, 300 dpi) |
| Üretici Kodu | 20G07A |
| Barkod | 195697674211 |
| Kategori | Döküman Tarayıcı |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarayıcı Tipi | ADF (Otomatik Belge Besleyici) |
| Bit Derinliği | Harici: 24 bit Dahili: 48 Bit |
| Gri Tonlama | 256 |
| Belge Boyutu | OBB Max: 216 x 5362 mm ADF : 89 x 148 mm |
| Tarama Dosya Formatı | Metin ve görüntü sayfaları için: PDF, JPEG, PNG, BMP, TIF, Metin (TXT), Zengin Metin (RTF), ARANABİLİR PDF, PDF/A, Word (DOC), Word (DOCX), Excel (XLS), Excel (XLSX), CSV |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7; Windows Server; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Linux |
| Boyutları | Yükseklik: 387,42 mm x Genişlik: 536,5 mm x Derinlik: 442,6 mm |
| Ağırlık | 6.1 kg |
| Model Dosya | Ek Döküman |
HP Pro N4600 Network Doküman Tarayıcı (20G07A)
$667,00USDFiyat$667,00KDV Dahil$800,40TLFiyat30.368,25 ₺KDV Dahil36.441,89 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
2 adet stokta
Stok kodu: 2062420
Kategoriler: Tarayıcı
İlgili ürünler
22.252,50 ₺
TLFiyat22.252,50 ₺KDV Dahil26.703,00 ₺KDV%20,00
197.800,00 ₺
TLFiyat197.800,00 ₺KDV Dahil237.360,00 ₺KDV%20,00
18.860,00 ₺
TLFiyat18.860,00 ₺KDV Dahil22.632,00 ₺KDV%20,00
€520,95
EURFiyat€520,95KDV Dahil€625,14TLFiyat27.598,42 ₺KDV Dahil33.118,11 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00







