| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 32GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bağlantı Türü | 260-Pin SODIMM |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Üretici Kodu | KVR32S22D8/32 |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617310924 |
| Kategori | Dizüstü Bellek |
| Erişim Zamanı | 32 ns |
| Gecikme Değerleri | CL[22] 22-22-22 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
Kingston 32GB 3200 DDR4 KVR32S22D8/32 (NB)
$350,75USDFiyat$350,75KDV Dahil$420,90TLFiyat15.969,51 ₺KDV Dahil19.163,41 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta






