| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bağlantı Türü | 262-Pin SODIMM |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Üretici Kodu | KVR56S46BD8-32 |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617334036 |
| Kategori | Dizüstü Bellek |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Gecikme Değerleri | CL[46] 46-45-45 |
| Çalışma Voltajı | 1.1V |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Kingston 32GB 5600 DDR5 KVR56S46BD8-32 (NB)
$447,35USDFiyat$447,35KDV Dahil$536,82TLFiyat20.367,66 ₺KDV Dahil24.441,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta







