| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 32GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bağlantı Türü | 288-Pin DIMM |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Üretici Kodu | KVR32N22D8/32 |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617305975 |
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Gecikme Değerleri | [CL22] 22-22-22 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
Kingston 32GB 3200 D4 KVR32N22D8/32
$355,35USDFiyat$355,35KDV Dahil$426,42TLFiyat16.178,95 ₺KDV Dahil19.414,74 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta




