| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 16GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bağlantı Türü | 262-Pin SODIMM |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Üretici Kodu | KVR56S46BS8-16 |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617334050 |
| Kategori | Dizüstü Bellek |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Gecikme Değerleri | CL[46] 46-45-45 |
| Çalışma Voltajı | 1.1V |
Kingston 16GB 5600 DDR5 KVR56S46BS8-16 (NB)
$240,35USDFiyat$240,35KDV Dahil$288,42TLFiyat10.943,04 ₺KDV Dahil13.131,65 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta



