| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 16GB (2x8GB) |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bağlantı Türü | 288-Pin DIMM |
| Bellek Hızı | 6000MHz |
| Üretici Kodu | KF560C36BBEK2-16TR |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617344042 |
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Soğutucu | Var |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Gecikme Değerleri | CL[36] 36-38-38 |
| Çalışma Voltajı | 1.35V |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Kingston Beast 16G 2×8 6000 D5 KF560C36BBEK2-16TR
$295,55USDFiyat$295,55KDV Dahil$354,66TLFiyat13.456,28 ₺KDV Dahil16.147,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok







