| Marka | Jabra |
|---|---|
| Bağlantı Türü | USB Bluetooth 3.0 |
| Üretici Kodu | SPEAK 510 |
| Barkod | 5706991014839 |
| Kategori | Kulaklık - Mikrofon |
| Çıkış Gücü | 10 Watt |
| Frekans Aralığı | Hoparlör:250Hz to 14KHz Mikrofon: 150Hz to 6.5KHz |
| Hassasiyet | +70 dB |
| Mesafe | 30 Metre |
| Boyutlar | Yükseklik: 45.5 mm x Genişlik: 132.5 mm x Derinlik: 45.5 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Jabra Speak 510 UC USB MS
$177,10USDFiyat$177,10KDV Dahil$212,52TLFiyat8.063,29 ₺KDV Dahil9.675,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2046720
Kategoriler: Kulaklık & Mikrofon
İlgili ürünler
$100,05
USDFiyat$100,05KDV Dahil$120,06TLFiyat4.555,24 ₺KDV Dahil5.466,29 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$339,25
USDFiyat$339,25KDV Dahil$407,10TLFiyat15.445,91 ₺KDV Dahil18.535,10 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1,72
USDFiyat$1,72KDV Dahil$2,07TLFiyat78,53 ₺KDV Dahil94,24 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$12,88
USDFiyat$12,88KDV Dahil$15,46TLFiyat586,42 ₺KDV Dahil703,70 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00






