| Marka | Logitech |
|---|---|
| Uzunluk | 6-ft koruyuculu kablo |
| Bağlantı Türü | 3,5 mm lik renk kodlu bağlantı uçları |
| Üretici Kodu | 981-000271 |
| Barkod | 5099206022423 |
| Kategori | Kulaklık - Mikrofon |
| Hassasiyet | -58 dBV/µBar, -38 dBV/Pa +/- 4 dB |
| Taşıma Frekansı | Kulaklık: 20 Hz – 20.000 Hz Mikrofon: 100 Hz –16.000 Hz |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Logitech H110 Kablolu Kulaklık 981-000271
$12,88USDFiyat$12,88KDV Dahil$15,46TLFiyat586,42 ₺KDV Dahil703,70 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta




