| Marka | HP |
|---|---|
| Bellek / R A M | 256 MB |
| İşlemci | 800 MHz |
| Kapasite | Girdi kapasitesi: 250 Sayfa Çıkıtı Kapasitesi: 100 Sayfa |
| Üretici Kodu | 6UU47A |
| Barkod | 195908303114 |
| Kategori | Çok işlevli Renkli İnkjet |
| Wi Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Teknolojisi | Inkjet |
| Baskı Hızı ( Ppm) | 15 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 4.800 x 1.200 DPI |
| Kopyalama | 600 x 600 DPI |
| Kağıt Ölçüsü | A4, A5, A6, B5 (JIS), Zarf (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4), Kart (Hagaki, Ofuku Hagaki) |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45, Wi-Fi, Bluetooth LE |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 427,5 x 364,0 x 240,3 cm |
HP Smart Tank 750 Çok Fonksiyonlu (6UU47A)
$348,45USDFiyat$348,45KDV Dahil$418,14TLFiyat15.864,79 ₺KDV Dahil19.037,75 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2061162
Kategoriler: Mürekkep Yazıcı
İlgili ürünler
3.323,50 ₺
TLFiyat3.323,50 ₺KDV Dahil3.988,20 ₺KDV%20,00
5.232,50 ₺
TLFiyat5.232,50 ₺KDV Dahil6.279,00 ₺KDV%20,00
$210,45
USDFiyat$210,45KDV Dahil$252,54TLFiyat9.581,71 ₺KDV Dahil11.498,05 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$299,00
USDFiyat$299,00KDV Dahil$358,80TLFiyat13.613,36 ₺KDV Dahil16.336,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







