| Marka | HP |
|---|---|
| Bellek / R A M | 256 MB |
| İşlemci | 1,2 GHz |
| Kapasite | 100 Sayfa |
| Üretici Kodu | Y0F71A |
| Barkod | 192545948166 |
| Kategori | Çok işlevli Renkli Tanklı |
| A D F | Var |
| Wi Fi | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Faks | Var 300 dpi |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Teknolojisi | InkJet |
| Baskı Hızı ( Ppm) | Max: 22 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | Max: 4800 x 1200 dpi |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 Wi-Fi Bluetooth |
| Güç Gereksinimi | Max: 3,82W |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 449 mm x 605,65 mm x 258,7 mm |
HP Smart Tank 615 Çok işlevli Renkli (Y0F71A)
$299,00USDFiyat$299,00KDV Dahil$358,80TLFiyat13.613,36 ₺KDV Dahil16.336,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok








