| Marka | HP |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27" - 29" |
| Çözünürlük | 4K UHD (3840×2160) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Bağlantı Türü | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x DisplayPort 1.4 Çıkışı 1 x Thunderbolt 2 x USB Type-C 5 x USB 3.2 1 x RJ-45 |
| Port Sayısı | Var |
| Üretici Kodu | 8J9G2AA |
| Barkod | 8J9G2AA |
| Kategori | İş İstasyonu (WS) |
| U S B Type C | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 4K |
| Görülebilir Alan | 59.67 cm x 33.57 cm |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 300 - 390 cd/m2 400 nit |
| Ethernet | Var |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 29 ~ 60 Hz Yatay Max: 30 ~ 140 kHz |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | F Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,15 mm |
| Karşıtlık | Statik: 2.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Boyutlar | Yükseklik: 540.5 mm x Genişlik: 613.4 mm x Derinlik: 225.2 mm ( Ayaklı) |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HP Series 7 Pro 27” 727pk Type-C 4K IPS (8J9G2AA)
$665,85USDFiyat$665,85KDV Dahil$799,02TLFiyat30.315,89 ₺KDV Dahil36.379,06 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
2 adet stokta
Stok kodu: 2065646
Kategoriler: Profesyonel Monitör
İlgili ürünler
$826,85
USDFiyat$826,85KDV Dahil$992,22TLFiyat37.646,15 ₺KDV Dahil45.175,38 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$343,85
USDFiyat$343,85KDV Dahil$412,62TLFiyat15.655,35 ₺KDV Dahil18.786,42 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$251,85
USDFiyat$251,85KDV Dahil$302,22TLFiyat11.466,63 ₺KDV Dahil13.759,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.010,85
USDFiyat$1.010,85KDV Dahil$1.213,02TLFiyat46.023,60 ₺KDV Dahil55.228,32 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








