| Marka | HP |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27" - 29" |
| Çözünürlük | 4K UHD (3840×2160) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Bağlantı Türü | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x DisplayPort 1.4 Çıkışı 2 x Thunderbolt 1 x USB Type-C 4 x USB 3.2 1 x RJ-45 |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Üretici Kodu | 8K135AA |
| Barkod | 8K135AA |
| Kategori | İş İstasyonu (WS) |
| U S B Type C | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 4K |
| Görülebilir Alan | 59,67 x 33,57 cm |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 400 - 490 cd/m2 400 cd/m² |
| Ethernet | Var |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 29 ~ 60 Hz Yatay Max: 30 ~ 140 kHz |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | F Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,15 mm |
| Karşıtlık | Statik: 2.000:1 Dinamik: 10.000.000:1 |
| Ses | 4 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Boyutlar | Yükseklik: 613.4 mm x Genişlik: 225.2 mm x Derinlik: 540.5 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Tüm işletim sistemlerinde zahmetsiz yapay zeka deneyimleriyle yeni akıllı konferans çağına adım atın. Her zaman güvenli konferans görüşmeleri için entegre hoparlörlü 5MP HDR AI web kamerasının sunduğu gerçekçi ses ve görüntü netliği sayesinde adeta yüz yüzeymiş gibi iletişim kurun. |
| Diğer Öz. 2 | Engellere takılmadan her türlü görevin altından kalkacak güce ulaşın. Bu süper hızlı Thunderbolt™ 4 ekran yüksek çözünürlüklü görüntüler, yüksek hızlı veriler ve 100 W'a kadar şarj iletir. |
| Diğer Öz. 3 | Çalışmalarınızı en cesur ve en güzel haliyle görün. DreamColor sınıfı bir ekranda fabrikada kalibre edilmiş renk doğruluğu sayesinde, kutusundan çıkardığınız andan itibaren doğru renkleri göreceğinizden emin olabilirsiniz. |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HP Series 7 Pro 27” 727pm Type-C 4K Konferans IPS
$826,85USDFiyat$826,85KDV Dahil$992,22TLFiyat37.646,15 ₺KDV Dahil45.175,38 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2067280
Kategoriler: Profesyonel Monitör
İlgili ürünler
$458,85
USDFiyat$458,85KDV Dahil$550,62TLFiyat20.891,26 ₺KDV Dahil25.069,51 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$251,85
USDFiyat$251,85KDV Dahil$302,22TLFiyat11.466,63 ₺KDV Dahil13.759,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$343,85
USDFiyat$343,85KDV Dahil$412,62TLFiyat15.655,35 ₺KDV Dahil18.786,42 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.194,85
USDFiyat$1.194,85KDV Dahil$1.433,82TLFiyat54.401,04 ₺KDV Dahil65.281,25 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








