| Marka | Foem |
|---|---|
| Üretici Kodu | FPS-G35F12 BULK |
| Barkod | 8035020020105 |
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Çıkış Gücü | 350W |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 PIN |
| Molex Çıkış | 2 x Molex |
| Floppy Çıkış | 1 x Floppy |
| S A T A Çıkış | 2 x SATA |
| 4 Pin C P U Çıkış | 1 x 4+4 PIN |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik |
| Soğutma | 120 mm Fan |
| Boyutlar | 150 x 140 x 85 mm |
| Yüksek Akım Koruma | Var |
| Yüksek Voltaj Koruma | Var |
Foem 350W (FPS-G35F12) Bulk
$19,55USDFiyat$19,55KDV Dahil$23,46TLFiyat890,10 ₺KDV Dahil1.068,12 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta




