| Marka | Frisby |
|---|---|
| Üretici Kodu | FR-PW35C12 |
| Barkod | 1035006020102 |
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Çıkış Gücü | 350W |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 Pin |
| Molex Çıkış | 3 x Molex |
| S A T A Çıkış | 5 x Sata |
| P C I Ex Çıkış | 1 x 6+2 Pin |
| 8 Pin C P U Çıkış | 1 x 4+4 Pin |
| +12 V Çıkış ( A) | 16A (+12V), 0.3A (+12V) |
| +5 V Çıkış ( A) | 18A, 2A (+5VSB) |
| +3 V Çıkış ( A) | 16A (+3.3V) |
| Soğutma | 12 cm Fan |
| Boyutlar | 150 x 140 x 86 mm |
| Yüksek Akım Koruma | Var |
| Yüksek Voltaj Koruma | Var |
| Gerilim | 180VAC/264VAC, 4A(Max), 50Hz |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Frisby 350W (FR-PW35C12)
$25,30USDFiyat$25,30KDV Dahil$30,36TLFiyat1.151,90 ₺KDV Dahil1.382,28 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2017321
Kategoriler: Güç Kaynağı
İlgili ürünler
$91,89
USDFiyat$91,89KDV Dahil$110,26TLFiyat4.183,49 ₺KDV Dahil5.020,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$73,60
USDFiyat$73,60KDV Dahil$88,32TLFiyat3.350,97 ₺KDV Dahil4.021,17 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$47,15
USDFiyat$47,15KDV Dahil$56,58TLFiyat2.146,72 ₺KDV Dahil2.576,06 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$39,67
USDFiyat$39,67KDV Dahil$47,61TLFiyat1.806,39 ₺KDV Dahil2.167,66 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








