| Marka | Epson |
|---|---|
| Bellek / R A M | BMP, JPEG, TIFF, çoklu TIFF, PDF, aranabilir PDF |
| Üretici Kodu | B11B268401 |
| Barkod | 8715946715308 |
| Kategori | Döküman Tarayıcı |
| Model No | V39II |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarayıcı Tipi | Düz Yataklı Tarayıcı |
| Tarama Hızı | A4 Önizleme: 10 s/sayfa ,, Tek renkli: 10 s/sayfa - Renk: A4 boyutunda ölçüldüğünde 10 s/sayfa, Çözünürlük 300 dpi ,, Tek renkli: 12 s/sayfa - Renk: A4 boyutunda ölçüldüğünde 29 s/sayfa, Çözünürlük 600 dpi |
| Belge Boyutu | A4 (21,0x29,7 cm) |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.6.8, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP SP2 veya üstü |
| Boyutları | Yükseklik: 39 mm x Genişlik: 249 mm x Derinlik: 364 mm |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Epson Perfection V39II Flatbed A4 Tarayıcı
$89,70USDFiyat$89,70KDV Dahil$107,64TLFiyat4.084,01 ₺KDV Dahil4.900,81 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2062877
Kategoriler: Tarayıcı
İlgili ürünler
€241,50
EURFiyat€241,50KDV Dahil€289,80TLFiyat12.793,97 ₺KDV Dahil15.352,76 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
48.300,00 ₺
TLFiyat48.300,00 ₺KDV Dahil57.960,00 ₺KDV%20,00
$389,85
USDFiyat$389,85KDV Dahil$467,82TLFiyat17.749,71 ₺KDV Dahil21.299,65 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








