| Marka | Eaton |
|---|---|
| Kapasite | 6 kVA |
| Veri Transfer Hızı | 0 ms ( Kesintisiz) |
| Üretici Kodu | 9E6KI |
| Barkod | 743172067661 |
| Kategori | Online (1/1) |
| Çalışma Sistemi | Online (Double Conversion) |
| Güç | 6 kVA / 4,8 kW |
| Akü Tipi | 15 adet akü x 12V 9Ah |
| Akü Süresi | 20/12 Dk. |
| Voltaj Aralığı | 220V/230V/240V ±2 % THDU <3% |
| Regülasyon | ±3% of nominal |
| Yazılım Desteği | Intelligent Power Software |
| Arabirim | 1xUSB port + 1xRS232 Seri Port (USB ve RS232 portları aynı anda kullanılamaz) |
| Frekans | 45Hz-66Hz,50/60 Hz otomotik seçim |
| L C D Ekran | Var |
| Cold Start | Otomatik bypass |
| Verimlilik | Çevrimiçi Modda %93’e kadar , ECO modda %97'e kadar |
| S N M P | Opsiyonel Takılabilir |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Soft | Sürücü Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Eaton 9E6Ki (6KVA) 20/12dk OnLine (Seri+USB)
64.076,85 ₺TLFiyat64.076,85 ₺KDV Dahil76.892,22 ₺KDV%20,00
5 adet stokta
Stok kodu: 2040354
Kategoriler: Online UPS
İlgili ürünler
87.112,50 ₺
TLFiyat87.112,50 ₺KDV Dahil104.535,00 ₺KDV%20,00
29.898,85 ₺
TLFiyat29.898,85 ₺KDV Dahil35.878,62 ₺KDV%20,00
39.479,50 ₺
TLFiyat39.479,50 ₺KDV Dahil47.375,40 ₺KDV%20,00
€2.484,00
EURFiyat€2.484,00KDV Dahil€2.980,80TLFiyat131.595,12 ₺KDV Dahil157.914,15 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00







