| Marka | Eaton |
|---|---|
| Kapasite | 2 kVA |
| Üretici Kodu | 9E2000I |
| Barkod | 786689166571 |
| Kategori | Online (1/1) |
| Çalışma Sistemi | Online double conversion |
| Güç | 1600 Watt |
| Akü Tipi | 6 x 12V 7Ah |
| Akü Süresi | 8 DK / 20 DK |
| Voltaj Aralığı | 176-300V |
| Yazılım Desteği | Eaton IPM Editions Software |
| Arabirim | 1 USB port + 1 RS232 serial port |
| Frekans | Giriş Frekansı: 40-70 Hz |
| L C D Ekran | Var |
| Verimlilik | Çevrimiçi modda% 91'e kadar |
| S N M P | Opsiyonel Takılabilir |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Eaton 9E2000I 2KVA Online Tower Ups
29.898,85 ₺TLFiyat29.898,85 ₺KDV Dahil35.878,62 ₺KDV%20,00
5 adet stokta
Stok kodu: 2054839
Kategoriler: Online UPS
İlgili ürünler
87.112,50 ₺
TLFiyat87.112,50 ₺KDV Dahil104.535,00 ₺KDV%20,00
€5.254,35
EURFiyat€5.254,35KDV Dahil€6.305,22TLFiyat278.360,23 ₺KDV Dahil334.032,27 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
39.479,50 ₺
TLFiyat39.479,50 ₺KDV Dahil47.375,40 ₺KDV%20,00
€1.056,85
EURFiyat€1.056,85KDV Dahil€1.268,22TLFiyat55.988,84 ₺KDV Dahil67.186,61 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00







