| Marka | Dell |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Bellek / R A M | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (2230/2280 ) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Yonga Seti | Intel® Q870 |
| Üretici Kodu | BTO107_QCM1250_EMEA |
| Barkod | 6788085 |
| Kategori | Mini Bilgisayar |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Micro |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 265T (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,3 GHz'e kadar, 30 MB L3 önbellek, 20 çekirdek, 20 iş parçacığı) |
| V Pro | Var |
| Kasa Tipi | Micro Form Faktör |
| Ağ Ve İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.4a 1 x USB Type-C 3 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Genişleme Yuvaları | 1 M.2 2230 (WLAN için) 2 M.2 2230/2280 |
| Güç Kaynağı | Max: 90W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 182mm x Genişlik: 36 mm x Derinlik: 178 mm |
| Garanti Yılı | 3 Yıl Yerinde Garanti |
Dell Pro Micro Ultra7 265T-16GB-512SSD-WPro
$1.240,85USDFiyat$1.240,85KDV Dahil$1.489,02TLFiyat56.495,41 ₺KDV Dahil67.794,49 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2067473
Kategoriler: Mini PC
İlgili ürünler
$907,35
USDFiyat$907,35KDV Dahil$1.088,82TLFiyat41.311,28 ₺KDV Dahil49.573,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.068,35
USDFiyat$1.068,35KDV Dahil$1.282,02TLFiyat48.641,55 ₺KDV Dahil58.369,86 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$953,35
USDFiyat$953,35KDV Dahil$1.144,02TLFiyat43.405,65 ₺KDV Dahil52.086,78 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







