| Marka | Dell |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 5 235T vPro® (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0 GHz) |
| Bellek / R A M | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (2230/2280 ) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Yonga Seti | Intel® Q870 |
| Üretici Kodu | BTO106_QCM1250_UBU |
| Barkod | 6749704 |
| Kategori | Mini Bilgisayar |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Micro |
| V Pro | Var |
| Kasa Tipi | Micro Form Faktör |
| Ağ Ve İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort1.4a 1 x USB Type-C 2 x USB 2.0 3 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik kulaklık / Mikrofon Çıkışı |
| Genişleme Yuvaları | 1 M.2 2230 (WLAN için) 2 M.2 2230/2280 |
| Güç Kaynağı | Max: 90W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 182mm x Genişlik: 36 mm x Derinlik: 178 mm |
| Garanti Yılı | 3 Yıl Yerinde Garanti |
Dell Pro Micro Ultra5 235T-16GB-512SSD-Dos
$907,35USDFiyat$907,35KDV Dahil$1.088,82TLFiyat41.311,28 ₺KDV Dahil49.573,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066929
Kategoriler: Mini PC
İlgili ürünler
$953,35
USDFiyat$953,35KDV Dahil$1.144,02TLFiyat43.405,65 ₺KDV Dahil52.086,78 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.240,85
USDFiyat$1.240,85KDV Dahil$1.489,02TLFiyat56.495,41 ₺KDV Dahil67.794,49 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.068,35
USDFiyat$1.068,35KDV Dahil$1.282,02TLFiyat48.641,55 ₺KDV Dahil58.369,86 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







