| Marka | Dell |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ 3 |
| Bellek / R A M | 16GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 4400MT/s |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2230 ) |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® UHD Grafik |
| Üretici Kodu | PV15250_RPLU_004_P_UBU |
| Barkod | 210292326 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | Pro Essential |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ 3 işlemci 100U processor 1.2 GHz (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4.7 GHz'e kadar, 10 MB L3 önbellek, 6 çekirdek, 8 iş parçacığı) |
| Ekran Bilgisi | 120Hz 250 nit WVA Yansıma Önleyici LED Arkadan Aydınlatmalı Dar Çerçeveli Ekran |
| Ekran Çözünürlüğü | FHD (1920×1080) |
| Ağ Ve İletişim | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) ve Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 1.4 1 x USB Type-C 1 x USB 3.2 1 x USB 2.0 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD RGB Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Garanti | 2 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 41W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik 18,99 mm x Genişlik: 358,50 mm x Derinlik: 235,56 mm |
Dell Pro 15 Essential Core3-15.6”-8G-512SSD-Dos
$516,35USDFiyat$516,35KDV Dahil$619,62TLFiyat23.509,21 ₺KDV Dahil28.211,05 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2067017
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$688,85
USDFiyat$688,85KDV Dahil$826,62TLFiyat31.363,06 ₺KDV Dahil37.635,68 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.298,35
USDFiyat$1.298,35KDV Dahil$1.558,02TLFiyat59.113,36 ₺KDV Dahil70.936,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$884,35
USDFiyat$884,35KDV Dahil$1.061,22TLFiyat40.264,10 ₺KDV Dahil48.316,92 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.079,85
USDFiyat$1.079,85KDV Dahil$1.295,82TLFiyat49.165,13 ₺KDV Dahil58.998,16 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








