| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ i5-1334U processor 3.40 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Bellek / R A M | 32GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
| Üretici Kodu | B39W3AT |
| Barkod | 199251766510 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | 200 Serisi |
| Ekran Bilgisi | Dokunmatik Olmayan, 250Nit, Dar çerçeve, Parlama önleyici, %45 NTSC |
| Ekran Çözünürlüğü | FHD (1920×1080) |
| Ağ Ve İletişim | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) ve Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 1.4b 1 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 41W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 18,6 mm x Genişlik: 360 mm x Derinlik: 236mm |
HP 250 G10 i5 1334 15.6”-16G-512SSD-Dos (B39W3AT)
$688,85USDFiyat$688,85KDV Dahil$826,62TLFiyat31.363,06 ₺KDV Dahil37.635,68 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066619
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.401,85
USDFiyat$1.401,85KDV Dahil$1.682,22TLFiyat63.825,67 ₺KDV Dahil76.590,80 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.068,35
USDFiyat$1.068,35KDV Dahil$1.282,02TLFiyat48.641,55 ₺KDV Dahil58.369,86 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.516,85
USDFiyat$1.516,85KDV Dahil$1.820,22TLFiyat69.061,57 ₺KDV Dahil82.873,89 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.194,85
USDFiyat$1.194,85KDV Dahil$1.433,82TLFiyat54.401,04 ₺KDV Dahil65.281,25 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








