| Marka | Dahua |
|---|---|
| Çözünürlük | 5Mp |
| Depolama | FTP, SFTP, Micro SD Card (Maximum 256 GB destekler), NAS |
| Üretici Kodu | IPC-HFW2541T-ZAS |
| Barkod | 6923172582157 |
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/2,7” 5MP CMOS |
| Etkin Pikseller | 2592 x 1944 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 60 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Video Sıkıştırma | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (Yalnızca alt akış tarafından desteklenir) |
| Video Kare Hızı | Ana akış: 2592 × 1944@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Alt akış: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome,Firefox |
| Yönetim Yazılımı | Akıllı PSS, DSS, DMSS |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | Max: 9,7W |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Dahua IPC-HFW2541T-ZAS 5MP Bullet Kamera
$164,98USDFiyat$164,98KDV Dahil$197,97TLFiyat7.511,43 ₺KDV Dahil9.013,72 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2063724
Kategoriler: Bullet IP Kamera
İlgili ürünler
$86,04
USDFiyat$86,04KDV Dahil$103,25TLFiyat3.917,50 ₺KDV Dahil4.701,00 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$85,49
USDFiyat$85,49KDV Dahil$102,59TLFiyat3.892,37 ₺KDV Dahil4.670,84 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$64,78
USDFiyat$64,78KDV Dahil$77,74TLFiyat2.949,38 ₺KDV Dahil3.539,26 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$75,92
USDFiyat$75,92KDV Dahil$91,11TLFiyat3.456,74 ₺KDV Dahil4.148,09 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







