| Marka | Dahua |
|---|---|
| Çözünürlük | 2Mp |
| Depolama | Micro SD card (support max. 256 GB) |
| Üretici Kodu | IPC-HFW2241T-AS-0360B |
| Barkod | 6923172548962 |
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/2,8” CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920 x 1080 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 80 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Video Sıkıştırma | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (Only supported by the sub stream) |
| Video Kare Hızı | Main stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Sub stream: 704 × 576 @ (1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome,Firefox |
| Yönetim Yazılımı | DSS, DMSS |
| Ses Desteği | Var |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | Max: 7.9 W (PoE) |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Dahua IPC-HFW2241T-AS-0360B 2MP 3.6mm IR Bullet
$86,04USDFiyat$86,04KDV Dahil$103,25TLFiyat3.917,50 ₺KDV Dahil4.701,00 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta
Stok kodu: 2065310
Kategoriler: Bullet IP Kamera
İlgili ürünler
$46,58
USDFiyat$46,58KDV Dahil$55,89TLFiyat2.120,54 ₺KDV Dahil2.544,65 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$131,58
USDFiyat$131,58KDV Dahil$157,90TLFiyat5.990,93 ₺KDV Dahil7.189,11 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$43,02
USDFiyat$43,02KDV Dahil$51,63TLFiyat1.958,75 ₺KDV Dahil2.350,50 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$89,59
USDFiyat$89,59KDV Dahil$107,50TLFiyat4.078,77 ₺KDV Dahil4.894,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







