| Marka | Logitech |
|---|---|
| Uzunluk | 1,8 m |
| Bağlantı Türü | USB |
| Üretici Kodu | 981-000475 |
| Barkod | 5099206038844 |
| Kategori | Kulaklık - Mikrofon |
| Frekans Aralığı | Kulaklık: 20 Hz – 20.000 Hz Mikrofon: 100 Hz – 10.000 Hz |
| Hassasiyet | -40 dBV/Pa +/- 3 dB |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Logitech H340 Kablolu Kulaklık 981-000475
$25,53USDFiyat$25,53KDV Dahil$30,64TLFiyat1.162,37 ₺KDV Dahil1.394,85 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta








