| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 64GB |
| Üretici Kodu | SDG4/64GB |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617347678 |
| Kategori | SDXC |
| Okuma/ Yazma | Okuma : 200MB/s - Yazma: 100MB/s |
| Voltaj | 3.3V |
| Kart Uyumluluğu | Sınıf 10, UHS-I, U3, V30 |
| Boyutlar | 24mm x 32mm x 2,1mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Kingston 64GB SDXC Canvas Go+ 200MB/s SDG4/64GB
$11,50USDFiyat$11,50KDV Dahil$13,80TLFiyat523,60 ₺KDV Dahil628,31 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok








