| Marka | Kingston |
|---|---|
| Kapasite | 64GB |
| Bağlantı Türü | USB 3.2 |
| İşletim Sistemi | Windows® 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™ ile uyumludur |
| Üretici Kodu | DTXM/64GB |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 740617326260 |
| Kategori | USB Flash Bellek |
| Boyutlar | Yükseklik: 11.6 mm x Genişlik: 21.8 mm x Derinlik: 67.4 mm |
Kingston 64GB Exodia M DTXM/64GB
$6,89USDFiyat$6,89KDV Dahil$8,27TLFiyat313,63 ₺KDV Dahil376,35 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta








