| Marka | Jabra |
|---|---|
| Uzunluk | 1,2 m |
| Üretici Kodu | 4993-823-109 |
| Barkod | 5706991034240 |
| Kategori | Kulaklık - Mikrofon |
| Frekans Aralığı | 150 Hz - 7 kHz |
| Hassasiyet | 93 dB |
| Direnç | 32 Ohm |
| Ses Kontrol | Var |
| Diğer Özl.1 | Ses seviyesi ayarları ve sessize alma gibi en sık kullanılan fonksiyonlara rahat ve kolayca erişin. Kumanda biriminden aramalarınızı da cevaplayabilir ve sonlandırabilirsiniz. |
| Diğer Özl.2 | Özel olarak tasarlanmış kulak yastıkları sayesinde, kulaklığı taktığınız an insan sesi gibi yüksek frekanslı sesler önlenir. Biz buna "pasif gürültü önleme" diyoruz. |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Jabra Evolve 20 Mono USB NC MS
$35,31USDFiyat$35,31KDV Dahil$42,37TLFiyat1.607,42 ₺KDV Dahil1.928,91 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta
Stok kodu: 2055120
Kategoriler: Kulaklık & Mikrofon
İlgili ürünler
$21,04
USDFiyat$21,04KDV Dahil$25,25TLFiyat958,17 ₺KDV Dahil1.149,80 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$14,55
USDFiyat$14,55KDV Dahil$17,46TLFiyat662,34 ₺KDV Dahil794,81 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$39,10
USDFiyat$39,10KDV Dahil$46,92TLFiyat1.780,21 ₺KDV Dahil2.136,25 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$75,90
USDFiyat$75,90KDV Dahil$91,08TLFiyat3.455,69 ₺KDV Dahil4.146,83 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








