| Marka | Intel |
|---|---|
| İşlemci | 2.1 Ghz |
| Soket Tipi | 1700 Pin |
| Ekran Kartı | 1.6 GHz |
| Bellek / R A M | 33MB |
| Üretici Kodu | CM8071504820817 |
| Garanti Süresi | 36 Ay |
| Barkod | 14700TR |
| Kategori | Intel İşlemci |
| Fiziksel Çekirdek | Yirmi |
| Mantıksal Çekirdek | Yirmisekiz |
| Intel Turbo Boost | 2.0 |
| Azami Turbo Boost | 5.4 GHz |
| Üretim Mimarisi | Intel 7 |
| Azami Güç Tüketimi ( T D P) | 65W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Intel Raptor Lake Refresh i7 14700 1700Pin (Tray)
$458,85USDFiyat$458,85KDV Dahil$550,62TLFiyat20.891,26 ₺KDV Dahil25.069,51 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
3 adet stokta






