| Marka | Intel |
|---|---|
| İşlemci | 2.5Ghz |
| Soket Tipi | 1700 Pin |
| Ekran Kartı | 1.55 GHz |
| Bellek / R A M | 20 MB |
| Üretici Kodu | CM8071505093012 |
| Garanti Süresi | 36 Ay |
| Barkod | 1400TR |
| Kategori | Intel İşlemci |
| Fiziksel Çekirdek | On |
| Mantıksal Çekirdek | Onaltı |
| Intel Turbo Boost | 2.0 |
| Azami Turbo Boost | 4.7 GHz |
| Üretim Mimarisi | Intel 7 |
| Azami Güç Tüketimi ( T D P) | 65W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Intel Raptor Lake Refresh i5 14400 1700Pin (Tray)
$161,00USDFiyat$161,00KDV Dahil$193,20TLFiyat7.330,26 ₺KDV Dahil8.796,31 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok







