| Marka | Intel |
|---|---|
| İşlemci | 3.7 Ghz |
| Soket Tipi | 1851 Pin |
| Ekran Kartı | 2GHz |
| Bellek / R A M | 36MB |
| Üretici Kodu | AT8076806419 |
| Garanti Süresi | 36 Ay |
| Barkod | 285KT |
| Kategori | Intel İşlemci |
| Fiziksel Çekirdek | Yirmidört |
| Mantıksal Çekirdek | Yirmidört |
| Çekirdek Hızı | 5.7 GHz |
| Intel Turbo Boost | 3.0 |
| Azami Turbo Boost | 5.7 GHz |
| Üretim Mimarisi | TSMC N3B |
| Azami Güç Tüketimi ( T D P) | 250W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Intel Core Ultra 9 285K 1851Pin (Tray)
$701,50USDFiyat$701,50KDV Dahil$841,80TLFiyat31.939,02 ₺KDV Dahil38.326,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta








