| Marka | Hpe |
|---|---|
| İşlemci | 32-Core |
| Bellek / R A M | 16 Slot |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | 8 Slot |
| Bağlantı Türü | 2x 10/25Gb 2-Port SFP28 (Fiber) |
| Üretici Kodu | P81787-425 |
| Barkod | 4549821642175 |
| Kategori | Sunucu |
| Sunucu Tipi | Rackmount |
| Kasa Tipi | 2U |
| R A I D Desteği | Var |
| R A I D Kart | 1 x HPE MR408i-o Gen11 SPDM Storage Controller |
| Güç Kaynağı | 2 x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Güç Kaynağı Yuvası | 2/2 Adet |
| Ağ Denetleyici | Broadcom BCM57414 Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 OCP3 Adapter for HPE |
| U S B | 3 x USB 3.0 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x VGA |
| Boyutlar | 60 x 99.8 x 27.3 cm |
HPE DL380 Gen11 Gold 6530 64GB-2x480G-2U (P81787)
$10.062,50USDFiyat$10.062,50KDV Dahil$12.075,00TLFiyat458.141,60 ₺KDV Dahil549.769,92 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
2 adet stokta
Stok kodu: 2066713
Kategoriler: Sunucu
İlgili ürünler
$10.982,50
USDFiyat$10.982,50KDV Dahil$13.179,00TLFiyat500.028,83 ₺KDV Dahil600.034,60 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$9.315,00
USDFiyat$9.315,00KDV Dahil$11.178,00TLFiyat424.108,22 ₺KDV Dahil508.929,87 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$2.472,50
USDFiyat$2.472,50KDV Dahil$2.967,00TLFiyat112.571,94 ₺KDV Dahil135.086,32 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$7.302,50
USDFiyat$7.302,50KDV Dahil$8.763,00TLFiyat332.479,90 ₺KDV Dahil398.975,88 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







