| Marka | Hpe |
|---|---|
| Port Sayısı | 24 Port |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| Üretici Kodu | R8R49A |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 190017602424 |
| Kategori | Switch |
| Yönetim | Yönetilemez |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Standartlar | (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only |
| Mac Adres | 8K |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 340 mm x Derinlik: 225 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HPE Aruba Instant On 1430-24G Yönetilemez (R8R49A)
$139,15USDFiyat$139,15KDV Dahil$166,98TLFiyat6.335,44 ₺KDV Dahil7.602,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta




