| Marka | Hpe |
|---|---|
| Port Sayısı | 1000Mbps |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| Üretici Kodu | R8N85A |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 190017559742 |
| Kategori | Switch |
| Yönetim | Yönetilebilir |
| Po E Gücü | 370W |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 305 mm x Derinlik: 442 mm |
HPE Aruba 6000 48G PoE 4SFP 370W (R8N85A)
$1.138,50USDFiyat$1.138,50KDV Dahil$1.366,20TLFiyat51.835,45 ₺KDV Dahil62.202,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok






