| Marka | Hpe |
|---|---|
| Port Sayısı | 1000Mbps |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| Üretici Kodu | JL681A |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 190017355238 |
| Kategori | Switch |
| Yönetim | Yönetilebilir |
| Po E Gücü | 124W |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Standartlar | IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T |
| Mac Adres | 8K |
| Boyutlar | 25.4 x 25.4 x 4.39 cm |
HPE Aruba 1930 8 Port Gigabit PoE 124W (JL681A)
$246,10USDFiyat$246,10KDV Dahil$295,32TLFiyat11.204,83 ₺KDV Dahil13.445,80 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta





