| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 9 285K İşlemci 3.7 GHz (40M Cache, up to 5.7 GHz 24 Çekirdekli) |
| Bellek / R A M | 128GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Depolama | HP 1TB PCIe-4x4 2280 Value M.2 Solid State Drive |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Yonga Seti | Intel® W880 |
| Üretici Kodu | A2KX9ES |
| Barkod | 199485041940 |
| Kategori | Masaüstü İş İstasyonu (WS) |
| Ürün Ailesi | Z2 G1i Serisi |
| Optik Sürücü | 9.5mm SuperMulti DVDRW |
| Kasa Tipi | Tower |
| Giriş/ Çıkış | 2 x DisplayPort 1.2 2x USB Type-C 6 x USB 3.2 3 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Audio line-in/line-out 1 x Birleşil Kulaklık / Mikrofon Jakı |
| Klavye / Mouse | HP Kablolu 320K Klavye ve HP Kablolu 320M Fare |
| Güç Kaynağı | HP Z2 TWR Base Unit G1i 1200W RCTO |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 426 mm x Genişlik: 388 mm x Derinlik: 175 mm |
| Garanti Yılı | 5 Yıl Yerinde Garanti |
| Model Dosya | Ek Döküman |
HP Z2 G1i Ultra9 285K-32G-1TBSSD-W11Pro
$3.333,85USDFiyat$3.333,85KDV Dahil$4.000,62TLFiyat151.788,86 ₺KDV Dahil182.146,63 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
3 adet stokta
Stok kodu: 2066479
Kategoriler: Masaüstü İş İstasyonu
İlgili ürünler
$5.313,00
USDFiyat$5.313,00KDV Dahil$6.375,60TLFiyat241.898,76 ₺KDV Dahil290.278,52 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$3.126,85
USDFiyat$3.126,85KDV Dahil$3.752,22TLFiyat142.364,23 ₺KDV Dahil170.837,07 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$4.059,50
USDFiyat$4.059,50KDV Dahil$4.871,40TLFiyat184.827,41 ₺KDV Dahil221.792,90 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$3.184,35
USDFiyat$3.184,35KDV Dahil$3.821,22TLFiyat144.982,18 ₺KDV Dahil173.978,61 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








