| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Bellek / R A M | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (2280) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 23.8'' |
| Ekran Kartı | Intel® UHD Grafik |
| Üretici Kodu | D1GD0ET |
| Barkod | 199896143523 |
| Kategori | All In One Bilgisayar |
| Ürün Ailesi | ProOne 200 Serisi |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 5 125U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,3 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Kasa Tipi | All-In-One |
| Ağ Ve İletişim | Realtek RTL8111HSH-CG GbE / Realtek Wi-Fi 6 (1x1) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 1.4 1 x USB Type-C 2 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Genişleme Yuvaları | 1 M.2 2230 (WLAN için) 2 M.2 2280 1 x SATA |
| Klavye / Mouse | HP 125 USB Kablolu Klavye / HP 125 Kablolu Fare |
| Güç Kaynağı | Max: 90W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 419 mm x Genişlik: 540.6 mm x Derinlik: 183.7 mm |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Standart Garanti |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HP ProOne 240 G10 23.8”-Ultra5 125-16G-512SSD-Dos
$1.079,85USDFiyat$1.079,85KDV Dahil$1.295,82TLFiyat49.165,13 ₺KDV Dahil58.998,16 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
4 adet stokta
Stok kodu: 2067119
Kategoriler: All In One Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.033,85
USDFiyat$1.033,85KDV Dahil$1.240,62TLFiyat47.070,78 ₺KDV Dahil56.484,93 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.032,70
USDFiyat$1.032,70KDV Dahil$1.239,24TLFiyat47.018,42 ₺KDV Dahil56.422,10 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.643,35
USDFiyat$1.643,35KDV Dahil$1.972,02TLFiyat74.821,07 ₺KDV Dahil89.785,28 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.608,85
USDFiyat$1.608,85KDV Dahil$1.930,62TLFiyat73.250,30 ₺KDV Dahil87.900,36 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








