| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Bellek / R A M | 48 GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2280) |
| Ekran Boyutu | 16''/16.3'' |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Üretici Kodu | D21P2ET |
| Barkod | 199896261128 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | ProBook 4 G1i |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 255U processor 2.0 GHz (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,2 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Ekran Bilgisi | IPS, yansımasız, 300 nit, %62,5 sRGB Ekran |
| Ekran Çözünürlüğü | WUXGA (1920×1200) |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ Ve İletişim | Realtek RTL8111HSH-CG / Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | FHD IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 56W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 17 mm x Genişlik: 359.4 mm x Derinlik: 251 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
HP ProBook 4 G1i Ultra7 255U -16”-16G-512SSD-Dos
$918,85USDFiyat$918,85KDV Dahil$1.102,62TLFiyat41.834,87 ₺KDV Dahil50.201,85 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2067058
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.401,85
USDFiyat$1.401,85KDV Dahil$1.682,22TLFiyat63.825,67 ₺KDV Dahil76.590,80 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.401,85
USDFiyat$1.401,85KDV Dahil$1.682,22TLFiyat63.825,67 ₺KDV Dahil76.590,80 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.769,85
USDFiyat$1.769,85KDV Dahil$2.123,82TLFiyat80.580,56 ₺KDV Dahil96.696,67 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.121,25
USDFiyat$1.121,25KDV Dahil$1.345,50TLFiyat51.050,06 ₺KDV Dahil61.260,08 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








