| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Bellek / R A M | 48GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2280) |
| Ekran Boyutu | 14"/14.5'' |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Üretici Kodu | D03KGET |
| Barkod | 199764833396 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | ProBook 4 G1i |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 255U processor 2.0 GHz (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,2 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Ekran Bilgisi | IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Ekran Çözünürlüğü | WUXGA (1920×1200) |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ Ve İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 4 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 56W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 17 mm x Genişlik: 318.6mm x Derinlik: 224.3 mm |
HP ProBook 4 G1i Ultra7 255U -14”-24G-1TBSSD-Dos
$1.033,85USDFiyat$1.033,85KDV Dahil$1.240,62TLFiyat47.070,78 ₺KDV Dahil56.484,93 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066829
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.286,85
USDFiyat$1.286,85KDV Dahil$1.544,22TLFiyat58.589,76 ₺KDV Dahil70.307,72 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.068,35
USDFiyat$1.068,35KDV Dahil$1.282,02TLFiyat48.641,55 ₺KDV Dahil58.369,86 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.121,25
USDFiyat$1.121,25KDV Dahil$1.345,50TLFiyat51.050,06 ₺KDV Dahil61.260,08 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.298,35
USDFiyat$1.298,35KDV Dahil$1.558,02TLFiyat59.113,36 ₺KDV Dahil70.936,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








