| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Bellek / R A M | 32 GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2280) |
| Ekran Boyutu | 14"/14.5'' |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Üretici Kodu | CW5W4EA |
| Barkod | 199896478557 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | ProBook 4 G1i |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 255U processor (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,2 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Ekran Bilgisi | IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Ekran Çözünürlüğü | WUXGA (1920×1200) |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ Ve İletişim | Realtek RTL8111HSH-CG GbE / Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) ve Bluetooth® 5.4 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 56W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 17 mm x Genişlik: 318.6mm x Derinlik: 224.3 mm |
HP ProBook 4 G1i Ultra7 255U -14”-16G-512SD-Dos
$1.102,85USDFiyat$1.102,85KDV Dahil$1.323,42TLFiyat50.212,32 ₺KDV Dahil60.254,79 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2067130
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.068,35
USDFiyat$1.068,35KDV Dahil$1.282,02TLFiyat48.641,55 ₺KDV Dahil58.369,86 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.298,35
USDFiyat$1.298,35KDV Dahil$1.558,02TLFiyat59.113,36 ₺KDV Dahil70.936,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.516,85
USDFiyat$1.516,85KDV Dahil$1.820,22TLFiyat69.061,57 ₺KDV Dahil82.873,89 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.804,35
USDFiyat$1.804,35KDV Dahil$2.165,22TLFiyat82.151,33 ₺KDV Dahil98.581,60 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








