| Marka | HP |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 30" - 34" |
| Çözünürlük | 4K UHD (3840×2160) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 144Hz |
| Bağlantı Türü | 2 x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 1 x USB Type-C 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x 3.5 mm Audio Jack |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Üretici Kodu | 99Z68E9 |
| Barkod | 197961164374 |
| Kategori | Oyuncu (Gaming) |
| U S B Type C | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Görülebilir Alan | 69,81 x 39,26 cm |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 400 - 490 cd/m2 400 cd/m² |
| Ethernet | Var |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 24 ~ 144 Hz Yatay Max: 30 ~ 334 kHz |
| Sync Teknolojisi | AMD FreeSync |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,1818 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.000:1 Dinamik: 10.000.000:1 |
| Ses | 4 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178° Yatay Max: 178° |
| Boyutlar | Yükseklik: 714.1 mm x Genişlik: 243.3mm x Derinlik: 620.8 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | OMEN 32x Akıllı Oyun Monitörü ile size uygun olanı bulun. Ekstra kuruluma gerek kalmadan birden fazla platformda canlı yayın yapın ve oyun oynarken veya favori yayıncılarınızı izlerken içeriklerinizi ve sohbeti yan yana yayınlayın. |
| Diğer Öz. 2 | Dolby Vision™ özellikli bu 4K UHD oyun monitörünün ürettiği inanılmaz görüntüler ve performans karşısında şaşkına döneceksiniz. |
| Diğer Öz. 3 | Sevdiğiniz eğlenceye ulaşmak için Google'dan da biraz yardım alın. Artık bir uygulamadan diğerine atlamanıza gerek yok. |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HP OMEN 31.5” 1ms 4K 144Hz Type-C IPS (99Z68E9)
$845,25USDFiyat$845,25KDV Dahil$1.014,30TLFiyat38.483,90 ₺KDV Dahil46.180,68 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
4 adet stokta
Stok kodu: 2067338
Kategoriler: Oyuncu Monitörü
İlgili ürünler
$113,85
USDFiyat$113,85KDV Dahil$136,62TLFiyat5.183,54 ₺KDV Dahil6.220,25 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$90,85
USDFiyat$90,85KDV Dahil$109,02TLFiyat4.136,37 ₺KDV Dahil4.963,64 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$75,78
USDFiyat$75,78KDV Dahil$90,94TLFiyat3.450,46 ₺KDV Dahil4.140,55 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$87,40
USDFiyat$87,40KDV Dahil$104,88TLFiyat3.979,29 ₺KDV Dahil4.775,15 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00






