| Marka | HP |
|---|---|
| Bellek / R A M | 64 MB Flaş ROM, 64MB DDR1, 32 KB NVRAM |
| Kapasite | Girdi Kapasitesi: 150 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 100 Sayfa |
| İşlemci | 500 MHz |
| Üretici Kodu | 7MD73A |
| Barkod | 194850677427 |
| Kategori | Çok işlevli Siyah Lazer |
| Fotokopi | Var |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı ( Ppm) | Max: 20 sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 600 x 600 DPI |
| Kopyalama | 600 x 400 DPI |
| Kağıt Ölçüsü | A4; A5; A6; envelopes (C5, DL); custom |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 |
| Gürültü Seviyesi | 6.2 dB |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 360 x 427 x 347mm |
| Ağırlık | 5,39 Kg |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | HP 150A Siyah LaserJet Toner Kartuşu (~975), W1500A |
HP LaserJet M141a Çok Fonksiyonlu (7MD73A)
$135,70USDFiyat$135,70KDV Dahil$162,84TLFiyat6.178,36 ₺KDV Dahil7.414,04 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2063099
Kategoriler: Çok Fonksiyonlu Yazıcı
İlgili ürünler
$312,80
USDFiyat$312,80KDV Dahil$375,36TLFiyat14.241,66 ₺KDV Dahil17.089,99 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10.235,00 ₺
TLFiyat10.235,00 ₺KDV Dahil12.282,00 ₺KDV%20,00
13.282,50 ₺
TLFiyat13.282,50 ₺KDV Dahil15.939,00 ₺KDV%20,00
$400,20
USDFiyat$400,20KDV Dahil$480,24TLFiyat18.220,95 ₺KDV Dahil21.865,13 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








