| Marka | HP |
|---|---|
| Üretici Kodu | 600Q8UT |
| Barkod | 198122960590 |
| Kategori | Notebook Adaptör |
| Watt | 65W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | 5 V/9 V/12 V/15 V/20 V |
| Amper | 1,6 A |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HP Güç Adaptörü 65W GaN USB Type-C (600Q8UT)
$56,35USDFiyat$56,35KDV Dahil$67,62TLFiyat2.565,59 ₺KDV Dahil3.078,71 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta







