| Marka | HP |
|---|---|
| Bellek / R A M | Dakikada 65 sayfaya/130 görüntü |
| Üretici Kodu | 6FW09A |
| Barkod | 193905029877 |
| Kategori | Döküman Tarayıcı |
| Model No | Flow 5000 s5 |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarayıcı Tipi | Yaprak beslemeli |
| Bit Derinliği | 24 bit (harici), 48 bit (dahili) |
| Gri Tonlama | 256 bit |
| Belge Boyutu | ISO A4: 210 x 297 mm (8,3 x 11,7 inç); JIS B5: 182 x 257 mm (7,2 x 10,1 inç); ISO B5: 176 x 250 mm (7,0 x 9,9 inç); ISO A5: 148 x 210 mm (5,8 x 8,3 inç); ISO A6: 105 x 148 mm (5,8 x 4,1 inç); ISO A7: 74 x 104 mm (2,9 x 4,1 inç); ISO A8: 52 x 74 mm (2,0 x 2,9 inç); Özel: 5,08 x 7,36 cm - 21,6 x 309,9 cm (2,0 x 2,9 inç - 8,5 x 122 inç) |
| Tarama Dosya Formatı | Metin ve görüntüler için: PDF, PDF/A, Şifrelenmiş PDF, JPEG, PNG, BMP, TIFF, Word, Excel, PowerPoint, Metin (.txt), Zengin Metin (.rtf) ve Arama Yapılabilir PDF |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows (10, 8.1, 7, XP: 32 bit ve 64 bit, 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019); MacOS (Catalina 10.15, Mojave 10.14, High Sierra 10.13); Linux (Ubuntu, Fedora, Debian, RHEL, Linux Mint, Open Suse, Manjaro) |
| Boyutları | Yükseklik: 319 mm x Genişlik: 310 mm x Derinlik: 448 mm |
| Ağırlık | 3,8 kg |
HP Enterprise Flow 5000 s5 Tarayıcı (6FW09A)
$693,45USDFiyat$693,45KDV Dahil$832,14TLFiyat31.572,50 ₺KDV Dahil37.887,00 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2063285
Kategoriler: Tarayıcı
İlgili ürünler
$336,95
USDFiyat$336,95KDV Dahil$404,34TLFiyat15.341,20 ₺KDV Dahil18.409,43 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
€253,00
EURFiyat€253,00KDV Dahil€303,60TLFiyat13.403,20 ₺KDV Dahil16.083,84 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
€460,00
EURFiyat€460,00KDV Dahil€552,00TLFiyat24.369,47 ₺KDV Dahil29.243,36 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
€520,95
EURFiyat€520,95KDV Dahil€625,14TLFiyat27.598,42 ₺KDV Dahil33.118,11 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00








