| Marka | HP |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Bellek / R A M | 4 x Adet UDIMM (2 x 16GB) |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7 ayrılmış) |
| Yonga Seti | Intel® Q870 (vPro®) |
| Üretici Kodu | CS7A7ET |
| Barkod | 199764390257 |
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Ürün Ailesi | EliteDesk 8 Tower G1i |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 265 (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,3 GHz'e kadar, 30 MB L3 önbellek, 20 çekirdek, 20 iş parçacığı) |
| V Pro | Var |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ağ Ve İletişim | Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2) + Bluetooth® 5.4 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 2.1 2 x USB Type-C 2 x USB 3.1 6 x USB 3.2 3 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon Jackı |
| Genişleme Yuvaları | 1 M.2 2230 (WLAN için), 1 PCIe 4 x16; 3 M.2 2280; 1 PCIe 5 x16; 1 PCIe 4 x16 (x4 olarak bağlandığında) |
| Klavye / Mouse | HP 725 Çoklu Cihaz Şarj Edilebilir Kablosuz Klavye ve Fare |
| Güç Kaynağı | Max: 500W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 155 mm x Genişlik: 337 mm x Derinlik: 308 mm |
| Garanti Yılı | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Model Link | Üretici Sayfası |
HP EliteDesk 8 G1i Ultra7 265-32G-1TBSD-8G-WPr
$3.093,50USDFiyat$3.093,50KDV Dahil$3.712,20TLFiyat140.845,81 ₺KDV Dahil169.014,98 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta
Stok kodu: 2066830
Kategoriler: Masaüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$918,85
USDFiyat$918,85KDV Dahil$1.102,62TLFiyat41.834,87 ₺KDV Dahil50.201,85 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$826,85
USDFiyat$826,85KDV Dahil$992,22TLFiyat37.646,15 ₺KDV Dahil45.175,38 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$941,85
USDFiyat$941,85KDV Dahil$1.130,22TLFiyat42.882,05 ₺KDV Dahil51.458,46 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$976,35
USDFiyat$976,35KDV Dahil$1.171,62TLFiyat44.452,82 ₺KDV Dahil53.343,39 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








