| Marka | Hikvision |
|---|---|
| Bağlantı Türü | 1 x RJ-45 Port (10/100/1000Mbps) |
| Depolama | 1 HDD |
| Üretici Kodu | DS-7208HGHI-M1/C |
| Barkod | 6942160404059 |
| Kategori | HD-CVI XVR Kayıt Cihazı |
| Kasa Tipi | 1U |
| Video Kanal Sayısı | 8 Kanal |
| Analog Kamera Girişi | 8 kanallı BNC arayüzü (1.0 Vp-p, 75 Ω), koaksitron bağlantısını destekler |
| H D C V I Kamera Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| A H D Kamera Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| T V I Kamera Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| I P Kamera Girişi | 2 kanallı (10 kanala kadar) 5 MP'ye kadar çözünürlük H.265+/H.265/H.264+/H.264 IP kameraları destekler |
| Ses Giriş/ Çıkış | Ses Girişi 1 kanallı RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ) Koaksiyel kablo üzerinden 8 kanallı Ses Çıkışı 1-kanal, RCA (Doğrusal, 1 KΩ) |
| Bant Genişliği | 72 Mb/sn |
| Sıkıştırma | Video Sıkıştırma: H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 Ses Sıkıştırma: G.711u |
| Dahili H D D Yuva Bilgileri | Her disk için 4 TB'a kadar kapasite |
| Güç Kaynağı | 12 VDC, 1,5 A |
| Güç Tüketimi | ≤ 17 W (HDD olmadan) |
| Boyutlar | Yükseklik: 45 mm x Genişlik: 260 mm x Derinlik: 222 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Hikvision DS-7208HGHI-M1/C 8 Kanal DVR 1x4TB
$60,73USDFiyat$60,73KDV Dahil$72,88TLFiyat2.765,08 ₺KDV Dahil3.318,10 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066175
Kategoriler: XVR Kayıt Cihazları
İlgili ürünler
$72,37
USDFiyat$72,37KDV Dahil$86,84TLFiyat3.294,96 ₺KDV Dahil3.953,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$46,06
USDFiyat$46,06KDV Dahil$55,27TLFiyat2.096,98 ₺KDV Dahil2.516,37 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$43,02
USDFiyat$43,02KDV Dahil$51,63TLFiyat1.958,75 ₺KDV Dahil2.350,50 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$57,19
USDFiyat$57,19KDV Dahil$68,63TLFiyat2.603,82 ₺KDV Dahil3.124,58 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00






